טיול משפחות
 טיולים מאורגנים לחו"ל
 טיולי בר מצווה

טיסות שכר מוזלות , טיסה לחול , צ'רטר , דילים , טיסות זולות , לטוס בזול , טיסות בזול
קהיר אלכסנדריה גיזה מיצריים - אתרים לביקור

ההגעה למצריים -

ויזות: ישראלים זקוקים לוויזה כדי לבקר במצרים, וניתן להנפיקה בקונסוליה של מצרים ברחוב בזל 54 בתל אביב , עם דרכון בתוקף, ארבע תמונות ותשלום
הגעה -  ניתן להגיע גם באוטובוסים מאזור אילת

אתרים לביקור במצרים

קהיר - עיר ענקית, הומה אדם ורועשת בבליל של צפירות מכוניות, מקלטי רדיו נישאים גדולים ומואזינים הקוראים את המאמינים לתפילה.
מצרים זולה מאוד, ההוצאות העיקריות של המבקרים במצרים הן התחבורה ודמי הכניסה לאתרים - המחירים עלו קצת בשנים האחרונות. משלמים על כניסה למוזיאון המצרי בקהיר ועל ביקור בקבר נפרטיטי שנפתח לאחרונה ליד לוקסור .
קהיר היא עיר הבירה מצרים כאן נמצא את ימי-הביניים עם העולם המערבי בערבוביה של בתי טיט ושל בנייני משרדים מודרניים, של מכוניות ראוותניות ושל עגלות רתומות לחמורים. בשכונות יש הרבה סמטות צרות, רוכלי אוכל, עיזים, גמלים וחמורים. יש הרבה מסגדים ואתרי פולחן, והאוויר מלא בריחות כורכום וכמון, המתערבבים בריחות החריפים של בעלי החיים ושל האשפה. עם האתרים הבולטים בקהיר המוסלמית נמנים מסגד אבן טולון מהמאה התשיעית, על צריחו הלולייני, אחד המסגדים הגדולים בעולם; משהד אלאימאם אשאפעי, הקבר המוסלמי הגדול ביותר במצרים, ואלקלעה (המצודה), מבצר מטיל-אימה מימי הביניים, שהיה מקום משכנם של שליטי מצרים במשך כ-700 שנים מאז נבנה על-ידי צלאח א-דין . במצודה אפשר לראות את ארמון מוחמד עלי, שלושה מסגדים עיקריים (הבולט ביניהם הוא מסגד מוחמד עלי) ומספר מוזיאונים (ביניהם מוזיאוני המלחמה והמשטרה). ישנם בין 12 ל-16 מיליון, תושבים כאשר בשכונות העוני ובמקומות הרבים בעיר שבהם פלשו העניים לשטחי-הפקר, מתגוררים כחמישה מיליון. המחסור בדיור גדול מאוד, והתנועה בכבישים צפופה. הממשלה החלה בתוכנית להקלת הלחץ, כשהקימה את הרכבת התחתית.לוקסור  - העיר לוקסור נבנתה באתר של העיר העתיקה תבי האדריכלות הנהדרת אדירת-הממדים שלה, השתמרה במצב מצוין, הפכה אותה לאחד היעדים המועדפים על תיירים, ומזה מאות רבות של שנים מבקרים אנשים במקדשי לוקסור, קארנאק, חאתשפסות ורעמסס השני. בנהר שטות פלוקות (ספינות-מפרש) וסירות שטוחות ישנות, המתמרנות בין ספינות-המלונות המפוארות של הרשתות הילטון ושרתון, המפליגות בין קהיר לבין אסואן. מקדש לוקסור נבנה על-ידי פרעה אמנחותפ השלישי באתר של מקדש קדום יותר. אפשר לנסוע מקהיר ללוקסור מדי יום, ברכבת או באוטובוס.

גם אם ביקרת באתר לראשונה ואינך זקוק כרגע לשרותינו , אנו ממליצים לך לשמור את האתר במועדפים ולחזור אלינו כשתזדקק
.

 

אלכסנדריה  - עיר על שמו של אלכסנדר מוקדון שבא למצרים לאחר שכבש את יוון
במוזיאון היווני-רומי מוצגים שרידים החל מהמאה השלישית לפני הספירה; יש כאן פסל מרשים משחם שחור של השור הקדוש אפיס, שהמצרים סגדו לו, וכן מומיות, סרקופגים (ארונות-קבורה מאבן), כלי קדרות, תכשיטים ושטיחים רקומים עתיקים. האמפיתיאטרון הרומי התגלה רק לאחרונה, וזהו האמפיתיאטרון היחיד שבנו הרומאים במצרים. יש בו 13 מדרגות-מושבים משיש לבן, במצב מצוין, הערוכות סביב הזירה, והחפירה עדיין נמשכת, בשטח הנמצא מעט מצפון לתיאטרון.
עמוד פומפיוס הוא עמוד שחם ורוד אדיר באורך 25 מטרים ובהיקף של תשעה מטרים. כאשר באו הצלבנים למצרים, הם ייחסו אותו לפומפיוס, המצביא הרומי מהמאה הראשונה לפני הספירה, העמוד הוא כל שנותר ממקדש סראפיאום (Serapeum), והוקם בשנת 297 לספירה במרכז המקדש המפואר-מאוד שנבנה לכבודו של הקיסר דיוקלטיאנוס. כאשר הגיעו אליו הצלבנים, קרוב לאלף שנים אחר-כך, הם הרסו את המקדש ואת ספריית קליאופטרה והותירו את העמוד במקומו. הקטקומבות של כום אשוקאפא הן אתר הקבורה הרומי הגדול ביותר במצרים ובנויות משלוש קומות של קברים, של חדרים ושל פרוזדורים.

המלצה ליוצאים לאפריקה לטיולי טבע נוף
ספארי באפריקה מומלץ להשתמש במצריים כתחנה ראשונה בביקורנו.


גיזה -  נמצאת בגדה המערבית של הנילוס, לרוחב 18 ק"מ, היא מקומן של הפירמידות הגדולות, הנחשבות לאחד משבעת פלאי עולם. למרות ההמונים המבקרים בהן כל שנה, הן באמת מהממות כאשר עומדים מולן. הן שרדו את עלייתן ונפילתן של שושלות וכובשים גדולים ומחלקות את המדבר שסביבן עם הספינקס, עם מקדשים ועם מספר פירמידות קטנות יותר.
בכמה רובעים בעיר יש מסעדות ומקומות לינה זולים לתיירים, אולם רוב התרמילאים והמטיילים האחרים שתקציבם מוגבל נשארים במרכז קהיר, בייחוד בסביבות הכיכרות מיידאן עוראבי ומיידאן טלעת חארב.

תגיות - טיול למצריים ארץ הפרעונים טיול לקהיר קסם התרבות המזרחית קהיר עיר עם כמות אוכלוסין רבה טיסה לקהיר אליה נגיע תוך זמן קצר דיל למצריים במחירים מפתיעים טיסות שכר  וביקור בערים לוקסור אלכסנדריה  גיזה חבילה לאפריקה טיול משפחות טיסה לחו"ל  צ'רטר דילים לאוהבי טבע ספארי באפריקה

יבוא בגדי נשים אופנה מותגים סטיילינג אישי  |    |  גאגט משחקי מנהלים גאדג'ט מתנות לגבר מתנות לאשה   |     |  מוצרי קפה מכונות קפה   |  אשראי   |  עבודה בגובה |  ריהוט משרדי רהיטים למשרד


 
קבע כדף הבית  


הוספה למועדפים!


לרשותכם ולנוחיותכם ניתן לאתר טיסות שכר למצריים, לקנות כרטיסי טיסה זולים לקהיר, טיסות זולות למצריים או לקהיר בהתאם לתאריך היציאה.

ניתן למצוא דילים של הרגע האחרון לוון או לקהיר, לטוס בזול , טיסות זולות לקבל פרוט מסלול הטיסה, תאריך יציאה וחזרה וכן את מחיר הטיסה כולל מיסים והיטלים

זמני המראות ונחיתות

שגרירויות ישראל בחו"ל

הלוואות למימון טיולים לחו"ל

מזג האויר בכל מקום בעולם

מפות של כל מקום בעולם

ניו יורק לישראלים

השקעות נדל"ן בישראל

צלינות וצליינים בישראל


Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree health care / fitness web templates
טיסות ללונדון טיסות לאירופה טיסות לפריז טיסות לצרפת טיסות לאנגליה טיסות לספרד טיסות לקרואטיה
טיסות לאמריקה טיסות לניו יורק טיסות לריו טיסות להודו טיסות למזרח הרחוק טיסות למדריד טיסות ליוון
טיפים למטייל דילים לחו"ל ספארי באפריקה החנות למטייל
טיולי משפחות לחו"ל טיולי בר מצווה לחו"ל טיולים מאורגנים לחו"ל טיסות לסלובניה

החנות למטייל

ספארי באפריקה

חופשת סקי

טיסות מוזלות

חבילת לחו"ל

טיפים למטייל

המידע באתר זה הינו כללי בלבד ומטרתו להוסיף לקורא ידי בתחום , אין בידע משום מתן יעוץ , הכותב אינו יועץ ואין לאתר או לבעליו כל אחריות  לביצוע מי מן הדברים הכתובים בו.

השימוש באתר זה מותנה בהסכמה לתנאים הכתובים בהסכם השימוש    התמונות מאתרים -  http://www.bigfoto.com/      http://www.freepixels.com  http://www.sxc.hu/